İstanbul Yol Yardım

Hakkımızda

İSTANBUL YOL YARDIM

İstanbul’un bütün ilçelerine 7/24 yol yardım hizmeti

Hakkımızda

İstanbul Yol Yardım

İstanbul Yol Yardım olarak bu sektörde kurulmuş olduğumuz günden itibaren profesyonelliğimizi ve deneyimlerimizi sizlere aktararak işimize devam etmekteyiz. İstanbul içerisinde tüm bölge ve semtlere sunmuş olduğumuz  istanbul yol yardım, oto çekici ve oto servis hizmetlerimiz ile adımızdan söz ettiriyor ve tüm hizmetleri kalitenin en üst düzeyinde sizlere yaşatmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Aracınız ile yolda giderken maalesef ki başınıza ne zaman neyin geleceği belli olmuyor, sıradan bir motor arızası ile de karşılaşırken daha kötüsü olan kaza durumları ile de karşılaşılabiliyor. İşte tam olarak bu iki durumda da olduğu gibi yolda desteğe ve yardıma ihtiyacınız olduğu her an ekiplerimiz sizlere profesyonel hizmet kalitesini yaşatmaktadır. Bizlere ulaşım sağladığınız anda, çağrı ekiplerimiz bulunduğunuz konuma en yakın olan ekibimizi sizlere yardım için göndermektedir. İstanbul yol yardım ekibimizi de bu işte 15 yıldır bizlerle birlikte hizmet verdiği için aracınızın neye ihtiyacı olduğunu hemen anlayarak, hızlı ve güvenli yöntemler ile aracınızın sorunu ile ilgilenmektedir.

Aracınız için oto çekici hizmeti almak için de bizleri aramanız yeterli olmaktadır. Aradığınız andan dakikalar sonra ekibimiz gelir aracınızı titiz ve dikkatli bir şekilde çekicilerimize yükler ve çekici hizmetini profesyonel düzeyde sunar. Ticari ve otomobil araçlarının hepsinin çekici hizmeti karşılayacak filoya ve ekibe sahibiz.

İstanbul Yol Yardım Olarak Hedeflerimiz

Bu sektör içerisinde başarılı olmak ve adımızı başarı ile duyurmak için siz değerli müşterilerimizin yol yardım, oto çekici ve oto servis hizmetlerini maksimum kalitede ve güler yüzle almasını sağlıyoruz. Aslan Otomotiv olarak hedeflerimiz arasında;

  • Müşteri memnuniyeti hedefimiz
  • Güven hedefimiz
  • Geliştirilebilir kurumsal kimlik hedefimiz
  • Kaliteli hizmet hedefimiz yer almaktadır.

Yukarıda yer alan hedeflerimizin hepsine 15 yıl içerisinde ulaştık fakat gelişen teknoloji ile birlikte yerimizde durmak yerine bu teknolojiye ayak uydurarak istanbul yol yardım ve oto çekici hizmetlerinde modern anlayışın izinden gidiyoruz. Alanımızda yapılan yenilikleri yakından takip ediyor, araç ve gereçlere en kısa sürede sahip olarak sizlere de teknolojinin altında kaliteli hizmet standartlarını yaşatıyoruz. Müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem hem zamanlamamızda, hem hizmetlerimiz de hem de fiyat politikamızda kendini belli etmektedir. Firma olarak bütçe dostu hareket ederek, sizleri zorlamadan en uygun fiyatlar dâhilinde hizmetlerimizi sunuyoruz. Yolda kaldığınız zaman herhangi bir maddi kaygı yaşamaksızın bizleri aramanız ve destek istemeniz için bu işi yapıyoruz.

Teknolojik İmkânlar Eşliğinde Hizmet Kalitesi

Oto servis hizmetlerimiz ile de araçlarınız için zaman zaman gerekli olan servis işlemlerinin hepsini ele alıyoruz. Komplike bir firma olarak, oto yardım hizmetinde sunmuş olduğumuz başarıyı, oto servis hizmetlerimi de sizlere yaşatıyoruz. Oto Servis, yol yardım ve oto çekici hizmetimizde çalışan ekiplerimiz kendi alanlarında en iyisi oldukları için yukarıda bahsetmiş olduğumuz güven politikamız da sorunsuz işlemektedir. İşin ehlilerine otomobilinizi emanet ettiğinizi bilmelisiniz.

Kaliteli hizmet hedefimiz ile de araçlarınız için en iyi malzemeleri kullanıyor ve teknolojik araç gereç ile bu hizmeti daha da sağlamlaştırıyoruz. Tüm ekiplerimiz hizmet verdiği alan içerisinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak için çalışmaktadır. İlgili ve güler yüzlü personelimizin desteği ile birlikte bizler de uzun yıllardır bu sektörün en sevilen yüzü olmayı başardık. İstanbul içerisinde nerede olursanız olun, semt ve bölge fark etmeksizin ekibimiz dakikalar içerisinde bulunduğunuz adrese en kestirme ve en trafiksiz olan yollardan gelmeyi başaracaktır. Bu da bizlerin teknolojik açıdan ne kadar dolu ve AR-GE çalışmalarına yatırım yapan bir firma olduğumuzun bir göstergesi olmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA